Bramy Segmentowe EsenBe

Bramy segmentowe EsenBe to idealne rozwiązanie do ogrzewanych garaży. 
Zastosowany panel o grubości 40 mm jest wypełniony pianką poliuretanową, posiada też uszczelnienia międzysegmentowe. Brama jest wyposażona w uszczelki na całym obwodzie, przy czym uszczelka dolna o budowie komorowej zapewnia idealne przyleganie do posadzki niwelując drobne nierówności podłoża.

Kształt panela eliminuje możliwość zakleszczenia palców między segmentami. Bezpieczny układ sprężyn jest umieszczony w osłonach tuż nad prowadnicami poziomymi. Rozwiązanie to pozwoliło zmniejszyć wysokość nadproża potrzebnego do prawidłowego montażu do 15cm.
Plastikowe klipsy zakładane na sprężyny oraz samoustawne łożyskowane rolki sprawiają, że brama pracuje cicho i sprawnie.

Prowadnice oraz wszystkie elementy konstrukcyjne bramy wykonane są z blachy ocynkowanej, natomiast poszycie jest dodatkowo pokryte warstwą organiczną.Bramy Segmentowe Future

Bramy segmentowe Future to idealne rozwiązanie do ogrzewanych garaży. Zastosowany panel o grubości 40 mm jest wypełniony pianką poliuretanową, posiada też uszczelnienia międzysegmentowe. Brama jest wyposażona w uszczelki na całym obwodzie, przy czym uszczelka dolna o budowie komorowej zapewnia idealne przyleganie do posadzki niwelując drobne nierówności podłoża.

Kształt panela eliminuje możliwość zakleszczenia palców między segmentami. Bezpieczny układ sprężyn skrętnych jest umieszczony z przodu bramy , istnieje możliwość montażu sprężyn z tyłu prowadnic, (opcja). Rozwiązanie to pozwoliło zmniejszyć wysokość nadproża potrzebnego do prawidłowego montażu do 10 cm. Wysokiej jakości sprężyny skrętne oraz samoustawne łożyskowane rolki sprawiają, że brama pracuje cicho i sprawnie.

Prowadnice oraz wszystkie elementy konstrukcyjne bramy wykonane są z blachy ocynkowanej, natomiast poszycie jest dodatkowo pokryte warstwą organiczną.Bramy Garażowe GARSTA CLASSIC

Brama uchylna w bogatszej wersji, dostosowana do potrzeb wymagających klientów. Bezkompromisowe wykonanie na każdym odcinku procesu technologicznego. Więcej możliwości adaptacji do istniejących uwarunkowań architektonicznych, kolorystycznych i technicznych.

Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbekBramy garażowe dwuskrzydłowe

Bramy garażowe rozwierne to tradycyjne, chociaż obecnie rzadziej stosowane zamknięcie otworu wjazdowego garażu, bądź innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych.

Cała konstrukcja drzwi wykonana jest z profili zamkniętych ocynkowanych. Solidne stalowe zawiasy, metalowy zamek z wkładką patentową, gumowa uszczelka na całym obwodzie oraz szereg wzmocnień skrzydła stanowią o ich wysokiej jakości konstrukcyjnej.

Rozwierne bramy są wykonywane w kilku wersjach; jako jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe o podziale symetrycznym bądź asymetrycznym. Istnieje możliwość wmontowania dodatkowych drzwi serwisowych w skrzydło bramy, co ma znaczenie w przypadku bram o dużych gabarytach.

Jedną z głównych zalet bram rozwiernych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.Automatyka do bram przesuwnych i ogrodzeniowych

Same plusy

Automatyka proponowana przez naszą firmę w pełni spełnia wymagania klientów zarówno pod względem technologicznym jak i pod względem ekonomicznym.
Produkty najwyższej jakości, niezawodne i proste w obsłudze. Urządzenia sterujące w pełni spełniają obowiązujące normy oraz zwiększają stopień bezpieczeństwa przy obsłudze bram. Automatyka sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych i pozwala na sterowanie bramami bez wykonywania zbędnego wysiłku i opuszczania pojazdu. Dzięki wyposażeniu bramy w automatyczne zamykanie i odmykanie można szybko i wygodnie sterować jednym pilotem bramą garażową i ogrodzeniową.


© Copyrights 2010 www.fenix.stargard.pl